درباره ما

مجموعه بیا سرویس در اردیبهشت سال 1385 با گروهی از مهندسین الکترونیک شروع به فعالیت نمود. در بدو فعالیت خود با اخذ نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ با عنوان سام سرویس کرج  اهداف خود را پیش برد تا طی کمتر از یک دهه به عنوان نماینده برتر شرکت سامسونگ در سطح استان و بعد از دریافت تقدیر نامه های متعدد به عنوان نماینده برتر در سطح کشور معرفی گردد. پیروی اهداف مدیریت مجموعه در راستای خدمات رسانی هرچه والاتر و تعمیرات تخصصی تر اقدام به تجهیز کارگاه الکترونیک با ماشین آلات فوق تخصصی الکترونیکی نموده تا قابلیت تعمیرات پنل نمایشگر ها و بردهای الکترونیکی با ماشین آلات اتوماتیک امکان پذیر گردد. 

پس از چندین سال فعالیت موثر در خدمات رسانی تعمیرات الکترونیکی ، موفق به اخذ دومین نمایندگی رسمی در سطح استان گردید تا پس از آن مفتخر باشد به مشتریان محصولات شرکت مادیران نیز خدمات ارزنده ای اراِئه نماید. 

در اواخر دهه نود باتوجه به نیاز های روز جامعه و توسعه عصر دیجیتال اهداف مدیریت مجموعه به سوی خدمات رسانی گسترده و پیشرفته تر سوق پیدا نمود تا  با  بهره گیری از مهندسین جوان در رشته های مختلف فنی و مهندسی خدمات هرچه مطلوب تری در اختیار شهروندان قرار گیرد.

با امید به روزی که تمام شهروندان به آسان ترین راه ممکن از خدمات  فنی و مهندسی بهره مند شوند